Masaż Abhyanga


60 minut – 160 zł

90 min – 210 zł

Masaż Abhyanga to w dosłownym tłumaczeniu “namaszczenie”. Jest to, w zależności od osoby masowanej, delikatny lub głęboki masaż całego ciała wykonywany ciepłymi, ziołowymi olejami.

W masażu Abhyanga stosuje się odpowiednie ruchy, które polegają na wprowadzeniu energii do organizmu i wyprowadzeniu z ciała toksyn poprzez przemieszczanie ich do systemów wydalniczych. Energia potrzebna do życia wraca do organizmu i w ten sposób duch oraz ciało znowu harmonijnie współpracują. Mamy motywację do działania i tworzenia, co jest generalnym celem ajurwedy.

Dzięki Abhyandze poczujesz się wyjątkowo. Niepotrzebne myśli odpłyną w dal, odzyskasz jasność umysłu i koncentracji, równowagę psychofizyczną oraz usprawni się praca narządów wewnętrznych. Regularnie stosowany uspakaja nerwy, niweluje stres i pozwala na głęboki odżywczy sen. Odmładza i regeneruje, usuwa sztywność w stawach. Dotlenia komórki w ciele. Wzmacnia system odpornościowy, poprawia krążenie krwi. Poprawia wygląd skóry. Stosuję oleje powstałe wyłącznie na bazie naturalnych składników, które optymalnie odżywią, ujędrnią i uelastycznią Twoją skórę.

Masaż Shiroabhyanga


60 min – 140 zł

90 min – 190 zł

Masaż shiroabhyanga jest niezwykle przyjemną formą masażu głowy obejmująca w swym opracowaniu również barki, częściowo plecy oraz twarz. Głowa jest jedną z najważniejszych części ciała, to w niej osadzone są organy powiązane ze zmysłami takimi jak oczy, uszy, nos i język. Masaż głowy regeneruje je wszystkie, usprawnia ich prawidłowe i efektywne funkcjonowanie. Wprowadza w stan głębokiego relaksu, który pozwala na rozluźnienie nawet największych napięć w ciele. Dodatkowo koi nerwy, redukuje zmęczenie, zwalcza dolegliwości bólowe, szczególnie migrenowe, depresje i nerwice. Wpływa korzystnie na harmonizację układu nerwowego i mięśniowego. Pomaga zregenerować siły i odpocząć. Masaż ten odbywa się w pozycji leżącej.  W publikacjach podaje się, że jest on wykonywany na siedząco, jednak moim zdaniem, pozycja leżąca pozwala na całkowite rozluźnienie się i zupełne poddanie niesamowitym doznaniom.  Do zabiegu używam ciepłego, ziołowego oleju ajurwedyjskiego o pięknym zapachu i właściwościach zdrowotnych. Rozpoczynam od polania  głowy olejem. Następnie rozprowadzam olej po całej powierzchni głowy delikatnie go wcierając. Masaż głowy jest niezwykle przyjemny, moje ruchy są powolne z lekkim dociskiem, aby wprowadzić masowanego w stan maksymalnego odprężenia. Po przemasowaniu głowy kilkoma technikami i karku, przechodzę na barki i klatkę piersiową uwalniając napięcie również z tych części ciała. Masując czakrę serca uwalniam wszelki ciężar jaki tam nosisz. Ostatnim elementem masażu jest twarz. Na zakończenie uciskam punkty marma. Jeśli ktoś nie chce oleju na włosach mogę wykonać taki masaż na sucho.

Shiroabhyanga poprawia funkcjonowanie zmysłów oraz całego układu nerwowego, redukuje stres, ogólne napięcie, wspiera leczenie depresji,  lęków i bezsenności, uwalnia napięcie zgromadzone w ramionach i karku, poprawia krążenie krwi w mózgu, przez co zwiększa zdolność koncentracji, wspomaga pamięć, zalecany w okresach przemęczenia związanym z wzmożoną aktywnością intelektualną, jest niezwykle pomocny przy usuwaniu bólów głowy, również tych o podłożu migrenowym.

Masaż Balijski


60 min – 150 zł

90 min – 200 zł

Tajski masaż stóp


60 min – 100 zł

Masaż klasyczny


20 min – 50 zł

40 min – 80 zł

60 min – 110 zł

Masaż Kobido


60 min – 180 zł

Masaż twarzy Kobido to zabieg, o którym mówi się jak o bezinwazyjnym zabiegu chirurgicznym, w którym zamiast skalpela największą rolę odgrywają dłonie masażysty uzbrojone w terapeutyczne umiejętności masowania w tym tradycyjnym stylu. Manualny zabieg Kobido pozwala rozprostować zmarszczki i bruzdy, odprężyć napięte mięśnie, pobudzić mikrokrążenie i zmaksymalizować działanie kosmetyków użytych podczas odpowiedniego uciskania skóry i mięśni poprzez lepsze wchłanianie się substancji odżywczych w nich zawartych.

Kobido jest bardzo zaawansowaną formą stymulacji mięśni twarzy. Pełny masaż twarzy, jak również karku, składa się z ponad stu ruchów, których wykonanie wymaga precyzji i wiedzy na temat budowy mięśni, powięzi i skóry. Ta sztuka masażu wymaga poświęcenia jej wielu godzin praktyki, a nauka poszczególnych ruchów jest trudna do opanowania. To głęboka stymulacja tkanek i intensywny drenaż limfatyczny. Szybkie i intensywne ruchy dłoni przeplatają się z delikatnymi, powolnymi gestami głaskania i miarowego oklepywania.