Zespół Lekarsko-Dietetyczny

Konsultacja Lekarsko-Dietetyczna- 300 zł

(konsultacja telefoniczna)

W przypadku chorób pasożytniczych leczenie zawsze musi się odbywać dwutorowo.

Praktyka pokazuje, iż dieta w przygotowaniu oraz podtrzymaniu leczenia jest absolutnie kluczowa.

Opracowany protokół leczenia, jest skuteczny tylko w ścisłej współpracy specjalistów, którzy mają kwalifikacje oraz doświadczenie w leczeniu pasożytów .

Właśnie dlatego konsultację prowadzą Nasi eksperci, których nie da się zastąpić.

Konsultacja Lekarsko- Dietetyczna zawiera:

– 50 min konsultacji z lekarzem oraz dietetykiem jednoczasowo,

– analizę badań laboratoryjnych oraz diagnostycznych a także dalsze prowadzenie diagnostyki

– zalecenia dietetyczne wraz z podpowiedziami odnośnie nawyków żywieniowych, higieny snu, jedzenia oraz stylu życia

– dokładnie rozpisany protokół leczenia farmakologicznego razem z e-receptą

– zwolnienie lekarskie do pracy ZUS ZLA,

– zaświadczenie do żłobka, przedszkola na czas leczenia dot. prowadzenia odpowiedniej diety oraz leczenia.

– stały kontakt mailowy,

– leczenie całej rodziny- jeśli członkowie rodziny są zainfekowani | receptę Pacjent otrzymuje po dostarczeniu wyników badań|


Jesteśmy parą która wzajemnie się uzupełnia Jesika(dietetyk) i Bernard(lekarz). Wyznajemy te same wartości oraz razem prowadzimy Państwa przez cały proces leczenia, który zawsze zaczynamy od zmiany nawyków żywieniowych. Staramy się unikać słowa dieta, ponieważ dobre nawyki mają z nami zostać do końca a dieta jest zazwyczaj chwilowa.
Holistyczne podejście, ścisła współpraca ze specjalistami wszystkich gałęzi medycyny pozwala nam śmiało stawiać kolejne kroki oraz diagnozy.


Moją przygodę z Medycyną rozpocząłem na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym w 2014r a
zakończyłem w 2020r.
Już będąc na studiach szkoliłem się na wyjazdach dermatologicznych, ultrasonograficznych,
współtworzyłem koło naukowe SKN Wideoskopii Medycznej, fascynowałem się chirurgią oraz dermatologią. Od tamtej pory rozwinąłem swoje umiejętności w zakresie holistycznego podejścia do człowieka i jego zdrowia na kursach z parazytologii, dietetyki oraz dermatologii.

Aktualnie pracuję w gabinecie lekarza rodzinnego co pozwala mi szeroko rozwijać swoje możliwości zarówno jeśli chodzi o diagnostykę dorosłych oraz dzieci a także małą chirurgię.

W roku 2021 na Medycznym Uniwersytecie w Łodzi odbyłem i ukończyłem certyfikowany kurs “Wykrywanie pasożytów jelitowych (helmintów) w kale” abym mógł z pełnym zaangażowaniem oraz merytoryczną wiedzą służyć pacjentom zmagającym się z zakażeniami pasożytniczymi.
Bernard

.

.

.


Od zawsze fascynowałam się żywieniem, jedzeniem oraz jego wpływem na zdrowie człowieka, dlatego po skończonych studiach licencjackich Kosmetologii obronionych na Akademii Kaliskiej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu zdecydowałam się podjąć certyfikowane przez Ministerstwo Zdrowia kursy Dietetyczne, które pozwoliły Mi zacząć robić to co naprawdę kocham.

Aktualnie piszę prace magisterską w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu pt. Wpływ mikrobiomu jelit na stan skóry, która porusza moje ulubione tematy z pogranicza kosmetologii oraz dietetyki.


Ponadto specjalizuję się oraz szkolę w zakresie chorób endokrynnych (tj Hashimoto, niedoczynność tarczycy), pasożytniczych, gastroenterologicznych (tj SIBO, zespół jelita wrażliwego i innych), trądzik w zaburzeniach osi jelita-mózg-skóra.
Jesika