Olimpia Janz Kierownik OlimpiaMed & Golden Clinic

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz pracować ani jednego dnia przez całe życie.

Konfucjusz

W 2000 roku ukończyłam Akademię Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Uzyskałam tytuł Diagnosty Laboratoryjnego i rozpoczęłam pracę w wieloprofilowym Laboratorium Medycznym w Poznaniu. Pracując, podjęłam kolejny kierunek na tej samej uczelni na wydziale Lekarskim II.

Medycyna od zawsze była dla mnie pasją – im bardziej się w nią zagłębiałam, tym bardziej się zachwycałam. Praca Diagnosty jest fascynująca: pozwala znajdować przyczyny różnorakich zaburzeń organizmu, gdyż często podstawowy problem pacjenta jest zamaskowany wieloma innymi objawami chorobowymi i trudno jest się zorientować, co jest przyczyną złego samopoczucia, a co tylko jego skutkiem. Przystępując do procesu diagnostycznego, czuję się trochę jak detektyw: Pacjent powierza mi swoje tajemnice, a ja wyruszam tropić intruza… Wielokrotnie nie spocznę, dopóki nie uda mi się odkryć prawdy!  

Szanuję wszystkich moich Pacjentów i do każdego z nich podchodzę z pełnym zaangażowaniem i życzliwością.

Zapraszam do obejrzenia Galerii, gdzie umieściłam zdjęcia wykrywanych przeze mnie pasożytów – wszystkie one są moimi własnymi znaleziskami. Moje doświadczenie potwierdza, że problem infekcji pasożytniczych jest ogromny! Niestety, jest też często niedoceniany przez medyków. 

Jeśli jesteś zmęczony życiem, brak Ci sił, by stawić czoła kolejnemu dniu, szukasz pomocy u różnych specjalistów i rozkładasz ręce wobec ogarniającej Cię bezradności – przyjdź, zadzwoń, zrób badanie. Wspólnie podejmijmy wyzwanie, któremu często na imię PARAZYTOZA !

Zapraszam do odsłuchania podkastów nagranych z moim udziałem