Michał Kłosowicz- Gabinet Rozwoju Osobistego i Wspierania Zmian.

“Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

H. Jackson Brown Jr.

Witaj,

Nazywam się Michał Kłosowicz.
Prywatnie jestem podróżnikiem, miłośnikiem motoryzacji i pilotem samolotów ultralekkich. Zawodowo jestem dyplomowanym coachem, mentorem biznesu, trenerem biznesu i rozwoju osobistego oraz dyrektorem sprzedaży jednej z firm kosmetycznych w Polsce. Ukończyłem Uniwersytet Łódzki na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym.

W swojej codziennej działalności tworzę przestrzeń do rozwoju dla osób chcących profesjonalnie rozwijać się w życiu biznesowym, jak również pomagam odnaleźć równowagę w życiu osobistym.
Ponadto uczę produktywności, skutecznego zarządzania sobą w czasie, wyznaczania celów, planowania i radzenia sobie ze stresem. Uwielbiam motywować innych do ciągłego przekraczania swoich granic i sięgania po więcej.

W OlimpiaMed / Golden Clinic zajmuje się wspieraniem klientów w procesie zmiany. Nowoczesne podejście do leczenia pacjentów, to nie tylko diagnoza i określenie sposobu leczenia, ale również asystowanie pacjentom w procesie zmiany. Moją rolą podczas wspólnych spotkań jest towarzyszenie Ci w drodze do ustalonych przez Ciebie celów, tak abyś czuł się zaopiekowany i na własnej skórze doświadczył holistycznego podejścia do klienta, które wyróżnia OlimpiaMed/Golden Clinic.

Już nie mogę się doczekać naszego pierwszego spotkania. 

Zapraszam Cię do kontaktu z OlimpiaMed/ Golden Clinic i umówienia pierwszego potkania w gabinecie rozwoju osobistego i wspierania zmian.

Do zobaczenia!
Michał