Anna Gadzinowska Manager

W OlimpiaMed pełnię funkcję Managera, dodatkowo pomagam Państwu rozwiązywać wszelkie napotkane problemy na linii Pacjent-laboratorium. Czuwam również nad Państwa badaniami oraz ich wynikami, to ja stoję za sprawną wysyłką oraz kontrolowaniem dotrzymania terminu.

Od 2014 roku jestem ściśle związana z obsługą Klienta, w roku 2016 zaczęłam zdobywać doświadczenie w obsłudze Pacjentów, co wbrew niektórym przekonaniom jest ogromną różnicą. Jedną według mnie fundamentalną odrębnością jest fakt, iż dbamy o Państwa zdrowie. Każda osoba pracująca w branży medycznej powinna jak najszybciej zdać sobie z tego sprawę, aby móc w pełni dopełniać swoich obowiązków oraz otoczyć Państwa należytą opieką.

Codzienna praca z Pacjentami dała mi pokłady wyrozumiałości, troski, cierpliwości. Nauczyła mnie przede wszystkim rozumieć problemy drugiego człowieka oraz doprowadziła do momentu, w którym naturalną rzeczą w moim zachowaniu stała się chęć pomocy Państwu.

Przez te 5 lat moja ścieżka zawodowa rozwinęła się od pełnienia funkcji Rejestratorki Medycznej, poprzez Koordynatora Rejestracji co doprowadziło mnie do aktualnego stanowiska Managera.

Bycie częścią zespołu OlimpiaMed doprowadziło mnie do momentu, w którym praca nie jest już dla mnie pracą. Jest częścią mojego życia codziennego jak i prywatnego.

Pragnę Państwu pomóc, jako łącznik pomiędzy Pństwem a Laboratorium OlimpiaMed. Jeśli zatem napotkają Państwo na jakiś problem- przywołajcie w kontakcie osobistym, telefonicznym czy mailowym moje imię i nazwisko, postaram się Państwu pomóc oraz doprowadzić do pozytywnego rozwiązania sytuacji 🙂

20211008_205237_edited.jpg~1,4 MB